BİZE GELEN KİTAPLAR

Deveden büyük fil var

Her insanın yaşamında, çıkmaza girdiğini düşündüğü dönemleri vardır. Bireylerin problemleri ne olursa olsun; kişiye büyük görünür. Kimin hikayesinin daha sancılı olduğu bilinmez ama gözlerin görmediği, kulakların duymadığı yerlerde senden ve benden çok fazla olduğunu ve aynı şeyleri yaşadığımızı bilmelisin.

 Yaşadıklarımız; farklı zamanlarda, farklı insanlarda, farklı olaylarda gerçekleşiyor olsa da üzüntülerimiz benzerdir. Kavramamız gereken şey; hayatta sevinçlerimiz kadar üzüntülerimizin de normal olduğudur. Senin acın ya da kaybın ne bilmiyorum, tek bildiğim şey ; yaşadığın durumun geçici olduğu. Nefes aldığımız sürece umut var olacak. Unutma; “ Hayat bittim dediğin yerde yeniden başlar.

“ Masalındaki kahramanlar değişse de sonu daima sana ait olacak. Geldiğin noktada “Neden ben?” soruları ile kuşatılmış haldeysen ya da “Nerede hata yaptım?”diye kendine sorular soruyorsan; bu kitap tam senin için!
****

Sahipsiz Hayvanlar Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezinde çalışan bir Veteriner  hekim olarak; hayvanların ihtiyaçlarını yakından takip etmekteyim. Hayvanların ihtiyacı olan birçok durum söz konusu. Beslenme ve barınma masrafı dahil olmak üzere, bazı durumlarda da ameliyatlarına donanım olarak yetişemediğimiz için başka yerlerde ameliyat olması gereken hastalarımız  oluyor ve bu durumda da gönüllüler devreye giriyor. Ben de kitaptan sağlayacağım gelir ile onlara destek olmayı planlıyorum. Şimdiden destek olmaya başladığımı söyleyebilirim. Umarım günden güne artarak çoğalır. Kitabım bu sayede hem insanların ruhuna hem de hayvanların ihtiyaçlarına hitap eder. İyiliğin bulaşıcı gücüne inanlardanım ve mum olmanın kolay olmadığını biliyorum.  Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Umarım hayvanlar ve insanlar için birçok proje yapma şansına erişirim.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.
error: Uyarı: Korumalı içerik !!