BÖLGE HABERLERİ

1920 ADET ÇİÇEK TOPRAKLA BULUŞTU

Gülnar Belediyesinden 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100. Kuruluş Yıl Dönümünde ‘1920’ Adet Çiçek Dikimi
Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar’ın talimatları doğrultusunda, Gülnar Belediyesi ekipleri park ve bahçelerde bakım, onarım, peyzaj düzenleme çalışmaları kapsamında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100. Kuruluş Yıl Dönümüne özel ‘1920’ adet çiçeği çarşı merkezinde, 1923 adet çiçek fidesini ise mesire alanında toprakla buluşturdu.
Gülnar’ın modern görünüme kavuşması için imkanlar ölçüsünde çalışmalarını sürdüren Gülnar Belediyesi Ekipleri, çarşı merkezinde park, refüj, ahşap saksılar, cami ve kurum önleri, mesire alanı gibi yerleri 1920 adet rengarenk çiçeklerle donatıyor.
Çalışmaları yerinde inceleyen Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar yaptığı açıklamada; “ Öncelikle bütün halkımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100. Kuruluş Yıl Dönümünü kutluyorum. Gülnar Belediyesi olarak peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarımız kapsamında bu güne özel 1920 adet rengarenk çiçeklerimizi toprakla buluşturduk. Belediye hizmetlerimizde öncelikli amacımız, daha yaşanabilir ve güzel bir ilçeyi geleceğe bırakabilmektir. Bu bağlamda mevcut parkları peyzaj çalışmalarıyla estetik bir görünüme kavuştururken, ağaçlandırma ve çiçek dikimine önem veriyoruz. Daha güzel Gülnar ve daha temiz bir çevre için çalışmalarımıza son sürat devam edeceğiz. Ayrıca ilçemizde koronavirüs ile önlem çalışmalarımıza da aralıksız devam ediyoruz. Biz sizler için sahadayız siz hepimiz için lütfen evde kalın ’ ifadelerine yer verdi.

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Uyarı: Korumalı içerik !!

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.