BÖLGE HABERLERİMANŞET

Ceyhan Belediyesi demek, emek demek!

İşçiye, emekçiye hakkını alın teri kurumadan vermeye özen gösteren Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, belediye çalışanlarının sosyal denge tazminatı ve diğer hakları için sözleşme imzaladı.
Tüm Bel-Sen ile imzalanan sözleşme töreninde konuşan Başkan Hülya Erdem, “Emekleriyle Ceyhanımıza değer katan belediye çalışanlarımızın hakkını, hukukunu korumak birincil görevimiz” dedi.

YÜZDE 115’E VARAN İYİLEŞTİRME
İmzalanan sözleşmenin belediyede çalışan kamu emekçisi mesai arkadaşlarına hayırlı-uğurlu olmasını dileyen işçi dostu Başkan Hülya Erdem, Başkan Yardımcıları, Müdürler, amir, şef, zabıta memuru ve diğer memurları kapsayan sözleşme kapsamında yüzde 110 ila yüzde 115 arasında değişen miktarlarda özlük hakkı iyileştirmesi yapıldığını kaydetti.

HER BAYRAM İKRAMİYE…
Başkan Hülya Erdem, sosyal hakları içeren sözleşmede ise 1 Mayıs İşçi Bayramı için bin lira, eğitim yardımı için tek çocuklu ailelere bin lira, Ramazan Bayramı için bin lira, Kurban Bayramı için ise 2 bin 750 lira ikramiye verileceğini dile getirdi.
Tüm Ceyhanlıları ailesi, komşusu olarak gördüğünü dile getiren Başkan Hülya Erdem, Ceyhan’ın her köşesinde hizmet üreten tüm belediye çalışanlarına teşekkür etti. Başkan Erdem, “Ceyhan Belediyesi demek, emek demek” ifadelerini kullandı.

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Alert: Content is protected !!