EĞİTİM ÖĞRETİMOrta Kuşak

AGM Bilgi Yarışması’na ev sahipliği yaptı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kültür ve Sanat Yarışmaları kapsamında Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren Adana Gençlik Merkezi ev sahipliğinde gerçekleştirilen Bilgi Yarışması Adana il finali lise ve üniversite kategorilerinde gerçekleştirildi

GENÇLERDEN YOĞUN İLGİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kültür ve Sanat Yarışmaları kapsamında Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren Adana Gençlik Merkezi ev sahipliğinde gerçekleştirilen Bilgi Yarışması Adana il finali lise ve üniversite kategorilerinde gerçekleştirilen yarışmaya gençlerin ilgisi yoğundu.

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ TAKDİM EDİLDİ

Bilgi yarışmasında Üniversite Grubu’nda ilk üç derece, 1. Usulden red, 2. Enderun, 3. Doğu Akdeniz takımları olarak belirlenirken, lise gruplarında 1. Eczacı Bahattin-Sevinç Erdinç Fen Lisesi’nden CEYFEN Takımı, 2. Adana Fen Lisesi’nden Barbaros Kardeşler, 3. Adana Fen Lisesi’nden Cezeri takımı oldu. Yarışan grupların birincilik ödüllerini gençlik hizmetleri müdürü Mehmet Tosun, ikincilik ödüllerini Gençlik Merkezleri Şube Müdürü Mahmut Kır, üçüncülük ödüllerini ise Adana Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Pıtırlı takdim etti.

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Uyarı: Korumalı içerik !!

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.