EKONOMİOrta Kuşak

Adanalı sigorta acenteleri birleşti

Adanalı sigorta acenteleri, mesleğin sorunlarının her geçen gün hızla artması nedeniyle sorunların çözümü adına tek çatı altında toplanma kararı aldı.
Adana Sigorta Acenteleri Derneği (ADSAD) Başkanı Ayhan Gökçelik ve Çukurova Sigorta Acenteleri Derneği (ÇUKSAD) Başkanı Gökhan Sözen, yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek birleşme kararına imza attı.

Acente odaklı olmayan yaklaşımların sigortacılık mesleğinin devamı açısından tehlikeli bir boyuta gelmeye başladığını kaydeden Gökçelik ve Sözen, birleşme kararından sonra şu açıklamayı yaptı:
“Sorunları ve çözüme yönelik adımları iyi biliyoruz. İhtiyacımız olanın, ortak akıl ile hareket etmek ve yanlışlara dur demekten geçtiğine inanıyoruz.  Bu bağlamda birlikte hareket etme kararı almış, Adana Sigorta Acenteleri Derneği (ADSAD) ve Çukurova Sigorta Acenteleri Derneği (ÇUKSAD) olarak, yasal süreçlere müteakip, faaliyetlerimizi tek çatı altında ADSAD bünyesinde sürdürmek için startımızı veriyoruz.

Bu birlikteliğin mesleğimiz adına bir sinerji yaratacağı inancındayız. Sorunlarımızın çözümüne ilişkin katkı koyacak bütün meslektaşlarımızı bu çatı altında toplanmaya ve katkı sunmaya davet ediyoruz. Birlikteliğimizin mesleğimiz ve şehrimiz için hayırlı olmasını temenni eder, işlerinizde artan başarılar dileriz.”

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Alert: Content is protected !!