KENT HABERLERİ

Recai Yıldırım dualarla anıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) eski Genel Başkan Yardımcılarından Recai Yıldırım, vefatının yedinci yıl dönümünde MHP Adana İl Başkanlığı’nca düzenlenen mevlit programında dualarla anıldı.

YOĞUN KATILIMLI MEVLİT
Çukurova İlçesi Kabasakal Mezarlığında düzenlenen etkinlikte Yıldırım Ailesinin fertleri, MHP Afyonkarahisar Milletvekili ve MYK üyesi Mehmet Taytak, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, İl Divan Kurulu Üyeleri, MHP’nin Seyhan İlçe Başkanı Baha Bener, Yüreğir İlçe Başkanı Tamer Yücel, Çukurova İlçe Başkanı Hasan Öztuğ, Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, Karataş İlçe Başkanı İsmail Arıcı; Adana Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Korkut, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Saimbeyli Belediye Başkanı M. Şahin Gökçe, Sarıçam Ülkü Ocakları Başkanı Seyfettin Gündoğdu, MHP 23. Dönem Adana Milletvekili ve Adana eski İl Başkanı Yılmaz Tankut, MHP Adana eski İl Başkanları Mustafa İzgioglu, Yusuf Baş, Abdulkadir Üçkardeşler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
TAYTAK VE AVCI’NIN MESAJLARI…
MHP Afyonkarahisar Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Taytak, yaptığı konuşmada merhum Recai Yıldırım’ı ölümünün yedinci yılında rahmet ve minnetle yâd ettiklerini belirterek, merhum Yıldırım’ın ülkücü camia için çok önemli bir değer olduğunu kaydetti.
MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı da, “Merhum Recai Yıldırım Ağabeyimiz camiamız içinde değerli çalışmaları, birleştirici misyonuyla özel bir yere sahipti ve çok sevildi. Hareketimize ve Liderimize sadakatte örnek bir şahsiyetti. Rahmetle anıyorum, ruhu şad olsun.” dedi.

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Uyarı: Korumalı içerik !!

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.