AHMET ACAR

Sergi Başlığı Altında Amet’e

   Kutlama mı? Yoksa AKP Genel Başkanı R.T Erdoğan’ın gidişini mi? Evdeki hesap çarşıya uymayabilir!

   16 milyonun Başkanı Ekrem İmamoğlu Amet’teki sergiyi gezdi. Arkasındaki fotoğrafta kankaları seher vakti halay çekti. Halayda kimler var; Ertuğrul Özkök, İsmail Saymaz, Sırrı Sakık. Bu arkadaşların arkasındakiler de merak konusu!

   Kütahyalı olduğundan dolayı halay çekmeyip kamerayı eline alan İsmail Küçükkaya.

   Halay çekmeyi bilseler de gam yemem hani! Ertuğrul Özkök Bey’de halaydan sonra Koronaya yakalanmış. Aşı yaptırmamış demek ki. Maske ve mesafeyi İstanbul’da unutmuş…

   Şaşırrdımmm.

   Öte yandan  Antalya’da kitap fuarı var. Kitap fuarı 15 Ekim’de açıldı. Türkiye geneli ve Avrupa’da çok talep edilen ve satan “Vatanı Satanlar ve Aynı Gemide Değiliz” kitaplarının yazarı sayın Yılmaz Dikbaş, Antalya Muratpaşa’da ikamet ediyor. Antalya Kitap Fuarında yok!

   Fuardan 15 Ekim’de haberimiz oldu. Telefona sarılıp Ersan Özçelik Bey’i aradık. Ersan Bey bu konuda Kültür Daire Başkanı Okan Bey’i aramamızı söyledi. Ancak 5 gün sonra Okan Bey ile görüşme fırsatım oldu. Sağ olsun kendisi ilgilendi. Okan Bey’e Antalya Büyükşehir Belediyesi standında, Yılmaz Dikbaş’ın kitaplarını imzalaması için talepte bulundum. Okan Bey “Büyükşehir Belediyesi standında imza olmaz.” dedi ve ekledi. “Biz herkese eşit mesafedeyiz.”. Antalya yazarları standında imza yaptıralım dedi. 24 Ekim’de fuar kapanacak ve biz hala bekliyoruz!

    Ve beklenen telefon geldi.

   22.10.2021 saat 15.00

   Asistan: Ahmet Bey merhaba. Okan Bey yazarlar standında imza yapabileceğinizi söyledi.

   Ahmet: Hanımefendi ben İstanbul’dayım. Kitaplar İstanbul’da. Yazarımız Yılmaz Dikbaş Antalya’da. Ben kitapları bugün kargoya versem 25.10.2021 tarihinde fuara teslim ederler. Gelin görün ki fuar bitti.

   Otobüs ile kitapları yüklenip gelsem 23.10.2021 saat 12.30’da Antalya otogarında olabiliyorum. Uçakla gelsem yer yok!

   Asistan: Ben ne yapabilirim ki Ahmet Bey?

   Ahmet: Okan Bey’e çok selam…Gidek gidek gel gideeeek…

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Uyarı: Korumalı içerik !!

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.