AYTEKİN ERTUĞRUL

Yağmur tamam sırada Dolar ve döviz duası olmalı

Sayın Av. Güner Yiğitbaşı diyor ki:

” Diyanet İşleri Başkanımız devreye girip, Cuma hutbesinde camilerimizde yağmur duası yaptırdı da, Allah’a derdimizi iletti ve ülkemiz birden yağmura kavuştu, ben de Kuşadası’ndayım ve şu anda ve iki günden bu yana sürekli yağmur yağıyor, Diyanet İşleri Başkanımızdan Allah razı olsun, tuttuğu altın olsun!

İroni bir yana, şu Diyanet İşleri Başkanının yaptığı maskaralığa bir bakar mısınız?

Meteoroloji, ülke çapında aşırı yağmur yağacak uyarısı yapmış olmasına rağmen, bir mucize yaratma peşinde koşan ATATÜRK düşmanı Diyanet İşleri Başkanı, yağmur duası yaptırıyor ve bir doğa hareketi olan yağmurun yağışında bile, din simsarlığına soyunuyor.

Ülkemizde, dinin siyasete karıştırılması yetmiyormuş gibi; din, şimdi de yağmura, doğa olaylarına bulaştırılıyor ve istismar ediliyor.”

Bu yapılan şey %100 dinimizi istismardır. Milletimizi Allah ile aldatmaktır. BU şekildeki, eylemler Anayasamıza göre suçtur. AKP nin parti olarak kapatılmasını bile gerektirir. Zaten bizim bir eski mensubumuzun oyu ile kapatılmaktan bir oyla kurtuldular. Allah rızası için Allaha sığınmayın. O yüce yaratanın hadislerinden yola devam edin. ” Beşikten mezara bilim okuyun” ve “Bilim Çin’de bile olsa gidin alın”

Dini istismar etmek bilimi öğrenip  kullanmaktan daha mı kolay geliyor?

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Uyarı: Korumalı içerik !!

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.