İSMAİL ARLI

PEYGAMBER SÜNNETİYMİŞ!

Ülkem 6 yaşındaki kız çocuğunu, 29 yaşındaki müridinle evlendiren, tarikat şeyhini ve müridini gündem yapmış, onları konuşmaktan açlığını ve fakirliğini unutmuş, olay karşısında infial yaşar duruma geldi maalesef. Bu dehşeti yaşar iken insanlık yoksunlarına, anlarlarsa (ama nerede) insanlık dersi veriyor. Ama şu an tekke mensubu toplum ise, ar duyacağına bu meczupları nasıl savunurum telaşına girmiş durumdalar.

Dün evimin yakınındaki caminin müştemilatı olan çay ocağında bir çay içmek için girdim, hakikaten güzel çay yaptığı için bayağıda müşterisi olan bir yer. Bir köşede çayımı içerken, hemen yanımdaki masada oturmuş, hem sohbet edip hem de çaylarını yudumlamakta olan bir takkeli, cüppeli gurubun yüksek sesle konuşmalarına, ister istemez kulak misafiri oldum. Konuşmaları dinledikçe resmen dehşete düştüm.

Bakın konuyu bu satırlarda anlatır iken, sizlerin de okur iken aynı duyguları yaşayacağınızdan eminim.

Efendim yapılan bu konuşmalar İslâm dinine yapılan bir saldırıymış, nasıl mı? Museviler de 3 yaşında evlilik vardır, hem de Hz. İshak 40 yaşında iken 3 yaşında ki bir sabi ile evlenmiş. Gurubun kendine gösterdiği saygıdan anlaşıldığına göre zatı muhterem hem de kaynak vererek anlatıyor. İnanmayanınız var ise AKİT GAZETESİNİ internetten okuyun diyor ve ekliyor, aynı olay Hristiyanlıkta da vuku buluyor diyerek konuşmaya devam ediyor.

‘Hz. Muhammed de 9 yaşında ki kız çocuğuyla evlenmedi mi diye’, vakayı tasdik ettiriyor. ‘Bakın bizler bu kıyafetleri peygamber efendimiz bu şekilde giyindiği için giyinip sünnetini yerine getirdiğimiz gibi, bu evlilikte Hz. Muhammed’in sünnetidir. Siyonist basın ve münafıklar dinimizi karalamak için bu saldırıyı gerçekleştiriyor.’ Diye konuşmasına devam ediyor ve zavallı koyunlar da dinlemeye devam ederken, allak bullak olan sinirlerime hakim olamayacağımı his edince kalkıp çıktım çay ocağından.

Eve döndüğüm zaman bilgisayarın başına geçip meczubun dediği AKİT GAZETESİNİ bir inceleyim dedim, gerçi söylediklerini bulacağımdan emindim.  Akademisyen Abdulhamit Ramazanoğlu denilen bir zatı muhteremin kaleme aldığı yazıda Musevilikte Tevrat dan sonra en önemli kaynak olarak diye aktardığı Talmut s.60 da Hz. İshak 37 yaşındayken Rebecca doğdu, İshak 40 yaşında Rebecca evlilik çağına geldiğinde evlendi, diye aktarıyor ve yanlı, yansız Türk basınına da sallayarak yazıyı bitiriyor.

Toparlayacak olursak. Tarikatçılar ve cemaatçiler, her şeye bir kılıf giydirdikleri gibi, bunu da yine Hz. Muhammed’in hadisi diye icat ettikleri sahte hadisler, saçma sapan kılık kıyafetler gibi işlemlere PEYGAMBER SÜNNETİ deyip, kendini Müslüman olarak gören ve kabul eden ama kıldığı namazda, okuduğu duanın Arapça olduğu için anlamını bilmeyen, Türkçesi ile okunmasının günah olduğunun telkinine inanan, benim yurdumun saf ve dürüst insanlarını, şimdi yine aynı numara ile uyutarak, işin içinden sıyrılma uğraşı içine girdiler.

YURDUMUN GÜZEL İNSANLARI “MUSTAFA KEMAL ATATÜRK” BOŞUNA BU DİN DÜŞMANI NİFAK YUVALARI İÇİN;

“Efendiler, biz tekke ve zaviyeleri din düşmanı olduğumuz için değil; bilakis, bu tip yapılar din ve devlet düşmanı olduğu, Selçuklu ve Osmanlı’yı bu yüzden batırdığı için yasakladık.”

YETER ARTIK GÜZEL DİNİMİ VE PEYGAMBERİMİ KULLANAN BU MECZUPLARA ARTIK DUR DEMENİN ZAMANI GEÇMEDİ Mİ? DÜŞÜNÜN LÜTFEN!

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Alert: Content is protected !!