İSMAİL ARLI

TARİH BİLMEYENLER DEVLET YÖNETİRSE !

      Saddam’ın zulmünden kaçtıklarını bahane eden ve Türkiye’nin  güney doğu sınırını ihlal edip, sığınan adına peşmerge denilen, Yahudi kökenli kripto Kürtler

ANAP yönetimi tarafın dan kucak açıldı ve siyasi kimlik edinmesi sağlandı.  AKP nin başkanı tarafındanda şımartılması da bu gün amca çocukları, Yahudilerle Türk milletine KATİL deme cühretini göstermek cesaretini verdi.

     Bu ülkeyi yönetenler haydi, tarih bilmiyor. Binlerce lira maaş alan,  adına aydın denilen danışmanlık yapmak için mevki edinenler ne işe yarar.

    Yıllardır Barzani’ni sulalesinin Yahudi olduğunu yazdım, konuştum, konuşuyorum ve yayın evimde değerli  fikir sahibi kişilerin yazmış oldukları eserleri bastım. Hiç mi okumadılar acaba, okumadıklarını tahmin etmiyorum. Zira yayınladığım kitapların takipte olduğunu, kendilerine zarar verecek eserlerin satışının engellenmesi delili. Sanal alemde de, seçilmiş özel kelimelerin anında paylaşımı takibe aldırdığı da bilinen gerçek. Bu nedenle FETO terör örgütü Bylock la yazışıyor du.

    Osmanlı Hayranlığı yapan AKP başkanı, danışmanları ve mensupları , padişahlığın son dönemlerinde, Van bayrak beyi yani valisi REŞİT paşanın Barzani ailesi yaşadığı olayı biliyor mu acaba!

    Barzaninin dedesi sulasiyle beraber, Türkiye, İran,Irak sınırlarının birleştiği noktanın olduğu yerde yaşıyormuş. Zaman, zaman  çatlak sesler çıkarırmış ama Reşit paşa kafasına basınca sesi kesilirmiş.

   Bir gün Reşit paşanın huzuruna istihbaratla sorumlu memuru çıkar. Paşam Hakkari cıvarlarında Dede Barzani için, Ben peygamberim diye halk arasında akıl karıştırıp, taraftar topluyor der. Bunun üzerine Reşit paşa gidip çabuk al o meczubu getir der. Dede barzani en kısa zaman da, derdest edilip paşanınn huzuruna getirilir.

   Reşit paşa Dede Barzani’ye sen Peygambermişsin der. Aldığı cevap evet olunca güler ve bakacağız der.

   Emir verir alın bu peygamberi tavladaki at tezzeklerinin(Bokunun) olduğu yer götürün ben de geliyorum der.

   Dede Barzani tavlaya götürülür ve Paşa gelir ve bu meczubu boğazına kadar bokun içine gömün der. Emir yerine getirilir. At boku için için yandığından içi çok sıcak olur yani insan vucut sıcaklığından yüksektir ve yakıcıdır. Bir müddet sonra Dede Barzani çıkarın beni buradan diye bağırmaya başlamış.

   Neticeyi bekleyen Reşit paşa bağırmana gerek yok hani sen peygamberdin. Peygamberlerim Tanrı tarafından verilmiş özel yetenekleri vardır. Göster peygamberliğini çık oradan der. Bunun üzerine Dede Barzani aman paşam ben ettim, sen etme bağışla beni diye yalvarmaya başlayıp ben hem Peygamber, hem de Müslüman değil, Yahudi’yim diye bağırmaya başlar. Bunun üzerine Paşa çıkarılmasını emreder ve bir daha böyle şeyler duymayacağını belirterek serbest bırakmış ve bu durumu da bütün çevreye duyurulmasını emreder.

   Atalar boşuna “Katrandan Olur mu Şeker, Cinsini S…. Cinsine çeker” dememişler.  Buyurun  Canını kurtardığımız şerefsiz ve avanesi şimdi Türk milletine hakaret ederek Türk yurduna göz dikiyor.

   Türkiye’yi yöneten beyler bir Reşit paşa olun, İnsanlık için, iyilik ve  yardım yapın ama bir noktaya kadar. Bilemeyeceğim, siz vatan olarak kabul ediyorsanız, önce bu topraklar üstünde yaşayan ve vatandaşı olanların refahını güveli olarak sağlayın. Onlar refah içinde olursa, işte o zaman Devletimiz lider devlet, sizler de dünya liderinin lider yöneteni olursunuz. Eğer iyi incelerseniz, bu milletin kimliği ile her şeyin, tekerlekle başlayıp (0) rakamını, astronomiyi, matbaa’yı saymakla bitmeyecek her şeyin ilkini yaptığını görürsünüz.

   Atsız hocama bir gün bir sohbetten sonra, hocam etrafın da seni dinleyenleri çoğu Türk değildi dedim. Oda bana bak evlat Türk olmaya bilirler ama Türk gibi yaşamayı kabul etmiş kriptoluk yapmıyorsa hiç bir mahsuru yok, bence dinleyip, Türkü tanısın onun gibi yaşamayı öğrensin dedi.

    Bizleri yönetenlerin içinde de, Türk olamayanlar olabilir. Ve hatta genetik olarak olmadığı bilinen de var. Türk milleti Anadolu Selçuklu ve Osmanlıdan buyana Türk olmayan yöneticilere alışıktır. Ama şu iyi bilinmelidir ki sabırlı olan bu milletin ihanete hiç tahammülü yoktur ona göre.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.
error: Uyarı: Korumalı içerik !!