İSMAİL ARLI

TÜRKİYE’Yİ KARARTAN AYDINLAR!

         

Yurdumun insanının 13 Kasım 2022 günü saat 16.30 da yanan yüreğinin acısını yaşayarak ve Yüce Tanrım dan haince hayattan koparılan filizlerin, fidanların makamında ödüllendirmesini niyaz ederken, Devletime ve yurttaşlarıma başsağlığı dilerim.

Başımız sağ olsun…

Tarih 14 Kasım 2022 akşamı ve Türkiye yurttaşlarını,  dünya ile ülke de yaşanan olaylardan   haber sahibi etmek için Tv ekranlarının haber programı da ve daha sonra ki oturum programların da, kendilerini aydın diye kabul ettirmeyi yutturmaya çalışan, haber sunucuları ve yorumcuları, ekranlarda Ülke alçakların haince ve kalleşçe yaptığı saldırıda kaybettiği evlatlarına ağlarken, bu madrabazlar bu üzücü günün özelliğini yüzleri dahi kızarmadan, siyasete alet etti.

Çoğunuzun da izlediğinizi tahmin ettiğim iktidar yanlısı bazı ekranlarda, gece yarılarından ötesine kadar. Muhalefet olarak adlandırılan, ve altılı masa ismi ile anılan oluşumun, yapmış olduğu toplantının sonunda yazı altına aldıkları, ortak kararlarının basın açıklamasını yayınladıkları belgenin nüshasını ellerinde göstererek, yazının metninde yazan kara günü kınayan sözleri tek tek okuyup o güzel, bu güzel ama, altına neden PKK yı yazmamışlar diye bas, bas bağırarak iktidar yandaşlığı yapıp evlatlarımız üzerinde prim yapmaya çalışmakta ne demek.

Bre kendine aydın diyen cahiller; yetkili makamlar tarafından, kesmen, kimin tarafından yapıldığı açıklanmamış, hangi aşağılık teşekkül olursa olsun yanlış bir bilgi ile suçlamak asıl suçlunun saklanmasına zemin hazırlamak olduğunu, ya bilmeyecek kadar cahil, ya da bile bile yaptığınız bir hareketten başka bir şey değildir.

Ülkem hassas bir ortamın içine girmiş durumdayken, ne yapma çalışıyorsunuz. Şehitlerin üzerinden pirim yapmakta ne demek oluyor. Kendine gazeteciyim diyen, cahil, trol, aydın müsveddeleri, sizlerin gerçek gazetecileri lekelemeye hakkınız yok.  

Yurttaşların çoğunluğu, bu yayınlarınızı seçim yatırımı olarak kabul ettiklerini anlamayacak bir habersiniz.

Okumayan, Okutulması zorlaştırılan bu güzel ülkemde, nasıl olsa bedava deyip sizler gibi kara aydınlar televizyonlar dan olduğu ve dinlendiği müddetçe maalesef Atatürk’ün bir günde, alfabeyi değiştirerek aydınlığa çıkardığı bu milleti, karartılmaya devam edeceğinizi zannetmeyin.

Şunu unutmayın ki; bu millet bu devleti kendi küllerinden kurdu.

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Uyarı: Korumalı içerik !!

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.