SEFA YÜRÜKEL

ORTALIKTA MİDE BULANDIRICI SİYASİ BEDBAHTLAR VAR.


Günümüzde ortalık öyle mide bulandırıcılaştiki, sırf gerici müslüman kardeşler üyesi RTE düşmanlığından, korkaklıklarından, doğru muhalefet yapmayı beceremediklerinden dolayı, 6’lı masa denilen sorosçu, ingiliz ve amerikan istihbaratçılarına çalışan adamların güdümünde olan,   Federasyoncu, FETÖ ve PKK’ya terörist bile diyemeyen ve onlarla işbirliği içinde olan kişilerin masasından  medet umanlar birer yanaşma ve gözü dönmüş kişiler olarak, güya kendilerini akıllı sanıp, Türk milletine karşı bir kumpas yaparak, sanki kendileri tek akıllı muhalefetmişler gibi Türkiye ‘de siyasi bir değişim için bunlar bilindik mandacı 6’lı masayı tek alternatif olarak Türk Milleti’ne gösteriyorlar. 
İşte bugün ortalık sadece bunun söyleminin bile  değil, düşüncesinin bile hainlik olduğunun farkında olmayan yada olan bu sözde muhalif, sosyalist, muhafazakar, atatürkçü, entel dantel  bedbahtlarla dolmuş durumdadır

.
Değişim olsun, ama RTE olmasında ne olursa olsun diyen bu yurtsever ahlaktan uzak davranıştaki bu kişiler kendilerini bundan dolayıda Türkiye federasyon olsun diyenlere zımbalamış durumdadırlar. 
Ey yüce Türk Milleti, Türkiye’nin gerçekten selametini istiyorsanız, bu tip şeref ve haysiyet yoksunlarından ve tuzakçılarından, her anlamda, Türkiye’nin doğru düzlemde  gelişmesi için uzak durun. Bunları izole edin.
Ve bu 6’lı masacılara  ve RTE ye karşı şimdiden Kemalist bir aday çıkartmak için çalışın. 

Ey Türk Milleti, bunun için çalışın. Kurtuluşunuz bundadır. Türkiye ‘de gerçek Atatürkçü bir değişim için de bunun ikinci bir yolu da yoktur.
Ve tüm bu nedenlerden dolayıda her Türk için bugünden itibaren Kemalist bir CB adayı tesbit edip, O’nun için çalışmak ve O’nu seçtirmek acil ve elzem bir görev olarak tercih edilmelidir.

Yani bugün her yurtsever Türk’ün, yeniden Atatürk Cumhuriyeti ve İktidarı için “Ne RTE  Ne 6 Masa” diyerek adım atması ve bunun için de birlikte hareket etmesi gerekmektedir. 
Demedi demeyin..
Her zaman olduğu gibi bağımsızlıkçılar:

Atatürk’le kalın 

Cumhuriyetle kalın 

Akılla kalın 

Bilimle kalın 

Hoşçakalın

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Uyarı: Korumalı içerik !!

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.