MANŞET

BAŞKAN ZEYDAN KARALAR’A AÇIK MEKTUP…

Adana’nın Çukurova ilçesi Bülent Angın Bulvarı İşbankalılar apartmanında oturan Şenol Bülent, apartmanın ortak kullanım alanı olan esnafların dolap, masa ve sandalye gibi yarattıkları çevre kirliliğine tepki gösterdi.

Gazetemiz aracılığıyla Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a açık mektup yazarak derdini anlatmak isteyen Şenol Bülent şu ifadeler yer verdi:

“Sayın Başkanım,

Adana’nın bu günkü sahibi sizsizin…

Bu beldede yaşayan insanların beşikten mezara kadar tüm sorunlarını çözmek göreviniz…

Şikâyet ettiğim konu aylardır çözülmeyince durumu size arz etmekten başka çare bulamadım… Ben Serkan Şenol, Bülent Angın Bulvarı İşbankalılar apartmanında oturmaktayım. Bir senedir vermediğim dilekçe kalmadı, cimere de yazdım ama maalesef belediye bir bahane yaratıyor, araya ahbaplar giriyor. Ama ben bu işin peşini bırakmayacağım, en son 28eylül 2021tarihinde 138499 nolu bir dilekçe yazdım. Ama bu seferde zabıta ekipleri gelip binanın bazı işyerlerinin ortak kullanım alanlarını temizleyip iki işyerini kaldırmadılar. Ortak kullanım alanı binanın arsasına, yok ecribisil var diye, kola dolapları, lokanta masaları geçiştirmeye çalışılıyor.

Buranın en yakın zamanda ortak kullanım alanının boşaltılmasını, binanın temiz görünümlü kavuşmasını zabıtanın görevini yerine getirmesini arz ederim.”

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Alert: Content is protected !!