MANŞETSOSYAL YAŞAM

Ç. Oğuz Boyları Derneği’nden Söz Yayıncılık’a ziyaret

Adana’nın saygın Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan Çukurova Oğuz Boyları  Derneği yönetim kurulu başkanı Hayati Özkaya, yönetim kurulu üyeleri Çiğdem Behrem ve Veli Çiftçi, Söz Yayıncılık’ı ziyaret ettiler.

   Söz Yayıncılık büyesinde yayınlanan ve yayın hayatında 30. Yılını tamamlayan Söz Gazetesi’ni, www.sozgaztesi.org’u ve Söz’Tv’yi beğeniyle takip ettiklerini belirten yönetim kurulu üyeleri yerel basının güç şartlar altında olduklarını bildiklerini belirterek “Özellikle ilkeli yayın izleyen yerel yayın kuruluşları desteklenmelidir”dediler.

   Çukurova Oğuz Boyları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Özkaya, Söz Yayıncılık Genel koordinatörü Reha Ören ile Adana’nın kent sorunları, ülke ve Türk dünyası ile kentteki sivil toplum kuruluşlarının faaliyetleri üzerine sohbet ettiler.

1990 yılında yayınlanan Sesimiz dergisi

  Başkan Hayati Özkaya, Reha Ören ile Sesimiz Dergisi’nde yapılan bir röportajın fotoğraflarını da armağan etti.

Sesimiz Dergisi’nde yayınlanan Reha Ören röportajı

   Bu çok kıymetli armağan üzerine Reha Ören” Zaman parmaklarımızın arasından su gibi akıp gidiyor. Tutmak imkânsız. 1990 yılından bu yana Adana ve Türkiye’de çok şey değişti, galiba değişmeyen bir ben kaldım” diyerek zamanın akışını vurguladı.

 Duygulu dakikaların yaşandığı sohbet ortamı dilek ve temenniler faslı ile son buldu.

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Uyarı: Korumalı içerik !!

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.