Orta KuşakSOSYAL YAŞAM

‘Mezecim’ açıldı

Ekonominin günden güne kötülendiği bu günlerde yeni işyerlerinin açılması işyeri sahiplerini olduğu kadar vatandaşları da hoşnut ediyor.

Cemalpaşa Mahallesi 63005 Sokak’ta Sabancı Apartmanı altında kısaca Melekler Kahvesi arası diye bilinen yerde açılan ‘Mezecim’ şimdiden ilgi odağı oldu.

Mütevazı bir şekilde düzenlenen açılış törenine Mezecim ’in sahibesi Evrim Beydüz’ün yakınları katıldılar.

Konuklar Evrim Beydüz’ü kutlayarak, “Böyle bir zamanda işyeri açmak cesaret ister, sizi bir girişimci olarak kutluyoruz” dediler.

Evrim Beydüz, hizmetlerinin sadece meze alanıyla kısıtlı olmadığını belirterek, meze çeşitlerinin yanısıra köfte ekmek, içli köfte, el açması börek, el yapımı mantı, sulu yemek çeşitlerimiin yanısına tost ve çorba ile hizmet vereceklerini söyledi.

 Evrim Beydüz, meze ve yiyecek sektöründe iddialı olduklarını belirterek “mezelerimizin bir kere olsun tadına bakmak yeterli müdavim müşterimiz olacağınızdan eminiz” dedi.

Ev ve işyerlerine servis yaptıklarını da belirten Evrim Beydüz Alo Paket servisimiz için 0531 722 34 99 numaralı telefonu arayarak isteklerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır” dedi.

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Uyarı: Korumalı içerik !!

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.