Orta KuşakSAĞLIK

Mersin Ortadoğu Hastanesi’ne teşekkür ederiz..

Yazarımız, arkadaşımız Nesrin Rihani cerrahi operasyon geçirdi.

 

Söz Yayıncılık’a bağlı Söz Gazetesi ve www.sozgazetesi.org köşe yazarlarımızdan  Nesrin Rihani geçtiğimiz günlerde Mersin Ortadoğu  Hastanesi’nde  cerrahi operasyon geçirdi.

Operasyonun Beyin ve Sinir Cerrahisi  Uzman. Dr. Aykan Akar ,Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Op. Dr Kadir Yılıdrım tarafından gerçkleştiren operasyon  başarıyla geçti.

Rihani,  bir süre evinde istirahat ve nekahet dönemini geçtikten sonra  yeniden sağlığına kavuştu .

Nesrin Rihani Söz Haber’e yaptığı açıklamada  ;”Mersin Özel Ortaddoğu  Hastanesi  Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzman Dr Aykan Akar ,Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Op Dr Kadir Yılıdrım , değerli Asistanı ve güler yüzlü Cansın Keten’e, Asistan Hemşire Büşra Onal’a,  Mersin Ozel Ortadoğu Hastenesi çalışma ekibine , değerli hocalarımıza tedavim süresince şahsıma gösterdikleri ilgi, alakaya teşekkür ederim.

Vzellikle Dr Aykan Akar’ın babacanlığı, alçakgönüllülüğü  ve cana yakınlığıyla büyük gayretler gösterdi Kendilerine teşekkür ve şükranlarımızı borç biliyorum ” dedi.

Yazarımız Nesrin Rihani’ye gösterilen ilgi ve alakadan dolayı Söz Yayıncılık ailesi olarak mersin Ortadoğu Hastanesi personeline teşekkürü borç bilir, teşekkürlerimizi sunarız.

 

 

 

 

 

 

 

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Uyarı: Korumalı içerik !!

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.