SİYASET

CHP’li Bulut’un bayram mesajı

Bayramların özünde dayanışma, hoşgörü ve barış olduğunu belirten CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

Tüm vatandaşlarımızı ortak duygularda buluşturan ve kenetlenmesini sağlayan bayramlar, birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, yardımlaşmamızı ve dayanışma artıran önemli günlerdir.

Nefretin yerini sevgiye bıraktığı, dargınların barıştığı, acı ve kederin paylaşıldığı bayramların özünde, dayanışma, hoşgörü, barış ve mutluluk vardır.

Bu duyguları yoğun olarak yaşadığımız Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz.

Bu bayramda da bölgemizde ve ülkemizde yaşanan acı olayların son bulduğu, gözyaşının yerini sevince bıraktığı, işsizliğin, yoksulluğun, baskıların ve yasakların son bulduğu, demokrasiyi, adaleti ve barışı büyüten bir ülke ve dünya özlemimizi bir kez daha yineliyorum.

Bayramın, tasada ve kıvançta ortak olan, her derdi beraberce paylaşmayı ve aşmayı bilen ulusumuza huzur, barış ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Kurban Bayramının bütün sıkıntılara rağmen umut getirmesini diliyor, Adanalı hemşerilerimin ve ulusumuzun Kurban Bayramı’nı kutluyorum.

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Uyarı: Korumalı içerik !!

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.