SİYASET

Muharrem Varlı: MHP vatandaşlarımızın yanındadır

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Adana ve Osmaniye’de orman yangınlarında zarar gören bölgeleri ziyaret etti, mağdur vatandaşları dinledi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin selamlarını ve ‘Geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

VARLI ALADAĞ’DA

Muharrem Varlı, Adana’nın Aladağ ilçesinde önce Kaymakam Gürkan Üçüncü ve Belediye Başkanı Mustafa Akgedik’i ziyaret etti, üzüntülerini paylaştı. Ardından ziyarette bulunduğu Topallı köyünde yangından etkilenen köy sakinlerini dinleyen, “Yanınızdayız” mesajı veren Varlı’ya MHP Aladağ İlçe Başkanı Bayram Kabak, İmamoğlu İlçe Başkanı Savaş Ağca da eşlik etti.

VARLI OSMANİYE’DE

Milletvekili Varlı, bir başka yangın merkezi Osmaniye’de ise MHP İl Başkanı Yusuf Çomu ile birlikte Kazmaca köyü Çamlıbel mahallesine ziyarette bulundu. Burada da facianın boyutlarının yerinde gören Varlı, mahalle sakinleriyle yapılan toplantıda moral verdi.

“HEPİMİZİ DERİNDEN ÜZDÜ”

MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, “Gerek iklim şartlarından, gerekse hainlerin eliyle olsun, felakete dönüşen yangınlar hepimizi derinden üzdü. Kaybettiğimiz vatandaşlarımızı elbette geri getiremeyiz ama devletimizin gücüyle yaşanan mağduriyetleri giderme imkânımız her zaman vardır. ” mesajı verdi.

DEVLET BAHÇELİ’NİN TALİMATLARI…

Varlı devamla şunları söyledi:

“Devletimizin imkânlarının yanında ayrıca bizler de vatandaşlarımızın yanındayız. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin talimatlarıyla tüm belediyelerimiz, tüm teşkilatlarımız maddi ve manevi olarak mağdur vatandaşlarımıza yardımcı olmanın gayreti içindedir.”

“YALAN HABERLERE İNANMAYIN”

Devletin aleyhine yapılan yalan haberlere ve paylaşımlara da dikkat çeken Muharrem Varlı “Başta sosyal medya olmak üzere değişik platformlarda yapılan kara propagandalara, yangın gibi afetlerde bile siyasi rant peşinde koşanlara asla itibar etmeyin. Hain zihniyetler devletimizi aciz, milletimizi çaresiz gösterme peşindeler. Oysa devletimiz tüm birimleriyle, tüm gücüyle yangınlarla mücadele etmektedir. Bu günler geçecek, hiçbir vatandaşımız sahipsiz bırakılmayacak, yaralar sarılacaktır.” dedi.

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Uyarı: Korumalı içerik !!

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.