SİYASET

TDP BÖLGE İL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Bölge İl toplantısı Adana il başkanlığı ev sahipliğinde,  TDP Genel Sekreteri Hasan Aydın’ın katılımıyla gerçekleşti. Kentte bir otelde gerçekleşen TDP Bölge il toplantısına Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Kahramanmaraş, Gaziantep il başkanları, ilçe yöneticileri ve partililer katıldı.

GENEL BAŞKANIMIZI BAŞBAKAN YAPACAĞIZ

Toplantıda açılış konuşmasını yapan TDP Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, “ Ülkede değişim şart ve bizlerde Türkiye Değişim Partisi olarak ülkedeki değişimi gerçekleştirmek adına çok çalışacağız. Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül’ün yanında ülkenin kötü giden yönetimine dur demek adına yola çıktık ve genel başkanımızı Başbakan yapacağız. Bunu da başaracağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Türkiye Değişim Partisi Genel Sekreteri Hasan Aydın yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

ÜLKE UÇURUMA DOĞRU GİTMEKTEDİR

“Türkiye Değişim Partisi’ne ciddi anlamda ihtiyaç vardır. Artık torunlarımızı, çocuklarımızı ve geleceğimizi kurtarmak zorundayız. Kötü yönetilen bir ülke var karşımızda, işsizlik had safhada, insanlar evlerine ekmek götürmenin derdinde. Ekonomi maalesef bitmiş durumda. Bu ülkeyi 21 yıldır yöneten iktidar gittikçe ülkeyi uçuruma doğru sürüklemektedir.

ÜLKENİN SORUNLARINA HİÇBİR ZAMAN ÇÖZÜM BULUNAMAMIŞTIR

Bugün bilindiği gibi Türkiye’nin gündemi açlık, sefalet ve işsizlik ile doluyken, gündemi değiştirmek adına iktidarıyla, muhalefetiyle, kim kiminle ittifak yapacak, kim kiminle çalışacak şeklinde bir yol izlenmeye çalışılıyor. Şimdiye kadar ülkemizde iktidarıyla, muhalefetiyle ülkenin sorunlarına hiçbir zaman çözüm bulunamamıştır.

BİZ SORUN ÜRETEN DEĞİL, ÇÖZEN BİR PARTİ OLARAK KURULDUK

Tarım ve üretim bile isteye yok edilmiştir. Eğitim sistemi çökertilmiştir, bir nesil ellerimizin arasından kayıp gitmektedir. Biz bütün bu yanlışlara dur demek ve bizlerden çalınan geleceğimizi tekrar almak için bir yola çıktık. Türkiye Değişim Partisi bu ülkenin menfaatleri için kurulmuş, halkın çektiği sıkıntılara son vermek adına çalışmalar yapmaktadır. Biz sorun üreten değil, çözen bir parti olarak kurulduk.”

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Alert: Content is protected !!