SİYASİ PARTİLER

Boyvadaoğlu: Partimiz salonlara sığmaz oldu…

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın’ın Başkanlığında, Adana ve Osmaniye teşkilatlarının katıldığı Teşkilatlar istişare toplantısı yapıldı. İyi Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu,  ’’Kuruluş aşamasında toplantı yapılması için salon verilmeyen Partimiz salonlara sığmaz oldu’’dedi.

Toplantıya İYi Parti Adana Milletvekili Metanet Çulhaoğlu, İyi Parti Osmaniye İl Başkanı Serat Kılıç ‘ın yanı sıra İl, İlçe yöneticileri ve mahalle başkanları katıldı.

İyi Parti Adana İl Başkanlığının ev sahipliği yaptığı toplantıda konuşan Başkan Boyvadaoğlu şu ifadelere yer verdi:

 ‘’Partimize olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Partimize gösterilen teveccüh arttıkça salonlar bize küçük gelmeye başladı, Şu anda belde, köy, mahalle bazında yaptığımız çalışmalarda kendimiz ile yarıştığımızı düşünüyoruz. Canlı, hareketli bir teşkilat yapısı ile birlikte, bizlere ikinci kez kota veren Genel merkezimize layık olmaya çalışacağız.

Yapılan güncellemelere göre üye sayımızın bir yılda önemli bir artışla 20000’e yaklaştığı görülüyor. Son günlerde ev toplantılarına başladık. Bunu tüm ilçeler bazında uygulanabilir bir hale getireceğiz. İnsanların evine girip eş dost akrabalarıyla sohbet ediyoruz. Sosyal medya araçlarını aktif bir şekilde kullanmaya çalışıyoruz.  Dolayısıyla bu çalışmalarımızın sonucunda başarıyı yakalamayı hedefliyoruz.”

İYİLER KORKU İMPARATORLUĞUNU YIKTI

 4 yıl önce zorluklarla kurulan partimiz Üye sayısında son bir yılda sıçrayış yaşadı, İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın yaptığı konuşmada şunları kaydetti:

“İyi parti Türkiye’de korku imparatorluğunu yıkmıştır. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayip Erdoğan tarafından yapılan konuşmalarda cezaevine gireceğini ima ettiği İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, elinde bir çantayla Manisa mitinginde platforma çıktı.  Akşener, “Bu çanta Yassıada’da giderken rahmetli Menderes’in, Zincirbozan’a giderken rahmetli Demirel’in, rahmetli Ecevit’in elindeydi. Bu çanta Mamak’a giderken rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in elindeydi. Kadere bakın, bu çanta Pınarhisar’a giderken de Erdoğan’ın elindeydi. Pınarhisar’a giderken muktedirlere karşı boynunu eğmeyeceğini söyleyen Sayın Erdoğan, bu çantayı bugün benim elime verdi. Eğer hapsettirecekse, can baş üstüne. Buradan huzurlarınızda sesleniyorum. 1 Nisan’ı beklemeye gerek yok. Gel beni al da görelim bakalım. Ben bu çantayla Mamak’a gitmek isterim. Gerekirse ölüme giderim” ifadelerini kullandı.

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in yaptığı bu konuşmanın ardından Türkiye’de korku İmparatorluğu yıkılmıştır. Türkiye genelinde partiye ilgi artmıştır. Son aylarda yapılan üye kayıtlarına göre partiler arasında üyelerini en çok artıran partiyiz. Bu gidişat iktidar yürüyüşüdür. İYİ Parti yapılan üye kayıtlara ve çalışmalara göre önümüzdeki seçimlerde birinci parti olacaktır.

Koray Aydın Türkiye’nin sorunlarının çözüm anahtarı İyi partidedir diyerek, partisinin hedeflerini anlatıp  güncel siyasi gelişmeleri değerlendirdiği konuşmasında: ‘AKP Genel Başkanına oy veren düşüncenin yüzde 70 ‘i yıkıldı. Türkiye’nin acilen seçime gitmesi gerekmektedir. Bu seçim İyilerle kötülerin seçimi olacaktır” diye konuştu.

 Teşkilat Başkanı Koray Aydın Teşkilat İstişare toplantısına katılan Adana ve Osmaniye teşkilatlarına ve bu organizasyona ev sahipliği yapan Adana İl teşkilatına teşekkür ederek konuşmasını noktaladı.

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Uyarı: Korumalı içerik !!

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.