Orta KuşakSİYASİ PARTİLER

Demokratlar hasret giderdi

Doğru Yol Partisi ve Demokrat Parti’de çeşitli kademelerde yöneticilik yapan partililer uzun bir aradan sonra yeniden bir araya geldi. Bir kebap salonunda düzenlenen toplantıya Demokrat Partililer büyük ilgi gösterdi.

ADANA – Adana’da çeşitli dönemlerde Demokkrat Parti ve öncülü Doğru Yol Partisi’nde çeşitli kademelerde görev yapan Demokratlar, uzun bir aradan sonra bir araya geldi. Pandemi nedeniyle toplantılara ara veren Demokrat Partililer yaklaşık üç yıllık aradan sonra sonra yeniden buluştu.

Düzenlenen toplantıya, arayarında DP eski il başkanları Nevzat Şaşkın ve Tahsin Parlak, Seyhan ilçe başkanlarından Mustafa Tümer, DP Seyhan İlçe Başkanı Sait Ceylan, DYP Gençlik Kolları yöneticilerinden Prof. Dr. Abdulkadir Yaşar, İsmail Göç, Hüseyin Atilla, Eczacı Okan Topaloğlu, Av. İbrahim Gazioğlu’nun da bulunduğu yüzün üzerinde kişi katıldı.

DP Seyhan ilçe eski Başkanı Mustafa Tümer, toplantıda yaptığı konuşmada, etkinliğin herhangi bir siyasi amacı olmadığını vurgulayarak, şandemi nedeniyle üç yılı aşkın süredir bir araya gelemeyen Demokrat Partilileri bir araya getirmeyi amaçladıklarını belirtti.

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Uyarı: Korumalı içerik !!

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.