SİYASİ PARTİLER

DP Yüreğir İlçe Başkanı Yusuf Eşiyok

Demokrat Parti (DP) Yüreğir İlçe Başkanı Yusuf Eşiyok, partisinin bayrağını daha yükseklere taşımak için elinden geleni yapacağını söyledi. DP Yüreğir İlçe Başkanlığı seçimi yapıldı. Yusuf Eşiyok’un tek listeyle aday olduğu seçimde ilçe yönetimi Abdurrezzak Taşdemir, Metin Terlikçioğlu, Danyal Akkaya, Kubilay Altınel, Essoy Gözgeç, Niyazi Avcu, Ramazan Toklu ve Zafer Atmaca’dan oluştu.

DP İlçe Başkanı Yusuf Eşiyok, partisinin Genel İdare Kurulu Üyeleri, Ömer Karageçili, Ökkeş Erdal Cömert, Canan Özalp ile İl delegeleri İbrahim Cevher Cevheri’yi kurban kestirerek karşıladı.

İ.Cevher Cevheri’nin divan başkanlığı yaptığı seçim, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. DP İl Başkanı Ömer Tan ile İl Teşkilat Başkanı Mustafa Tümer’in de hazır olduğu seçime, tek listeyle gidildi, seçimde Yusuf Eşiyok, başkan seçildi. Eşiyok, Yüreğir’de Demokrat Parti’nin yeniden bayrağını dalgalandırdığı için mutlu olduğunu söyledi. Partisi için elinden gelenin fazlasını yapacağını anlatan Eşiyok, “Yüreğir ilçe teşkilatını yeniden ayağa kaldırmanın heyecanı içindeyim. Bana güvenen herkese teşekkür ederim” dedi. DP Genel Başkanı Gültekin Uysal da cep telefonuyla görüntülü bağlandığı seçimde başkan Yusuf Eşiyok’a başarı diledi.

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Uyarı: Korumalı içerik !!

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.