MANŞETSİYASİ PARTİLER

Dr.Ercan Atalay İYİ Parti’den aday adaylığı başvurusu yaptı

   Otuz yılı aşkın bir süredir Adana’da Ortopedi – Travmatoloji uzmanı ve Spor Hekimi olarak çalışan Dr.Ercan Atalay, İYİ Parti’den milletvekilliği için aday adayı oldu.

   İYİ Parti Genel Merkezi’nde adaylık başvurusunu yapan Dr.Atalay; 28.Dönem İYİ Parti Milletvekilliği için adaylık başvurusunda bulunduğunu belirterek, “Önce Millet, Önce Memleket anlayışı ile Cumhuriyetimizin İkinci 100. Yılında Kuvâ-i milliye ruhu ile TBMM çatısı Altında hizmet etmek istiyorum” dedi.

Büyük Köy görünümünde olan Adana’nın yeniden imarı, sanayi hamlesi yapması ve sorunlarının çözümü noktasında hizmet üretmek için göreve talip olduğunu belirten Dr.Ercan Atalay, “Vatana ve Millete hizmetin başka bir şekli olan Milletvekilliği düzeyinde sizlerin sorunlarını parlamentoya taşıma ve çözüm üretmeye talibim. 25 Ekim 2017 de tek yürek olarak güçlü Türkiye hayalimizi haykırmak için İYİ Parti’miz kurucu üyesi oldum.

Demokrasilerde en büyük gücün vatandaş olduğunun bilinciyle, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, TBMM çatısı altında ‘Hakimiyet kayıtsız şartsız halkındır’ sözünü şiar edinerek, halka hizmet için milletvekili aday adayı olmaya karar verdim”diye konuştu.

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı, Spor Hekimi ve Sosyolog olan Dr.Ercan Atalay, seçimlerin demokrasi bayramı olarak geçmesi temennisinde bulundu.

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Alert: Content is protected !!