SİYASİ PARTİLER

“Partimizin il başkanlığının kapılarını öğrencilere sonuna kadar açıyoruz”

DSP Muğla İl Başkanı Michael Eser Aşkar, yurt sorunu yaşayan öğrenciler için, “İl başkanlığımızın kapıları öğrenci kardeşlerimize sonuna kadar açık” dedi.

Yüz yüze eğitimin başlamasıyla beraber öğrenciler yurt krizi ile karşı karşıya kaldı. Yurtların yetersizliği ve kira bedelleri nedeniyle birçok öğrenci barınma sorunu yaşadı. Buna karşın DSP Muğla İl Başkanlığı da öğrencileri destekleyici bir adım attı.

“ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAK ZORUNDAYIZ”

DSP Muğla İl Başkanı Michael Eser Aşkar, “Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik koşullar öğrencilere de ne yazık ki yansıdı. Genç kardeşlerimizin yüksek ücretler nedeniyle barınma sorunu yaşıyor. Biz de üzerimize düşeni şimdi yapmak zorundayız. O nedenle partimizin il başkanlığının kapılarını öğrencilere sonuna kadar açıyoruz.” dedi.

Yurtların yetersiz olması nedeniyle barınma problemiyle karşı karşıya kalan öğrenciler için muhalefet partileri, belediyeler ve pek çok gönüllü vatandaş harekete geçmişti.

DSP Muğla İl Başkanı Michael Eser AŞKAR’ında katıldığı, DSP Genel Başkanı Önder AKSAKAL’ın Başkanlık ettiği DSP İl Başkanları Toplantısı DSP Genel Merkezinde düzenlendi.

Toplantıya, DSP Genel Başkanı Önder AKSAKAL ,Genel Başkan Yardımcısı Hasan ERÇELEBİ, Genel Sekreter Müzeyyen OKUR, Genel Sekreter Yardımcısı Özen ŞENYiĞİT, Örgüt Başkanı Erdoğan SiNCER,Örgüt Başkan Yardımcıları Hikmet AYDEMİR ve Ejder ONURSAL, Muğla İl Başkanı Michael Eser AŞKAR, İstanbul il Başkanı Çiğdem MERCAN ve Yardımcısı Ümit ŞAHBAZ,İzmir İl Başkanı Sedat ANAVATAN, Ankara İl Başkanı Turgay AKBABA,Adana İl Başkanı Erhan SALTUK ve Yardımcıları, Antalya İl Başkanı Hacer ÖZDEMiR,Bursa İl Başkanı Hüseyin Cahit AKINCI,Kocaeli İl Başkanı Halim DEDEOĞLU, Samsun İl Başkanı Devrim İPEKDAL, Eskişehir İl Başkanı Salih GÜVEN,Konya İl Başkanı Veli KARADEMİR, Malatya İl Başkanı Haydar LEVENT, Tekirdağ İl Başkanı Mehmet YAMAN,Uşak İl Başkanı Yüksel DUYGU, Giresun İl Başkanlığı Adına Bulancak Haşim KARAMAN, Sinop İl Başkanı Davut ÇALHAN, Kastamonu il Başkanlığı Adına Azdavay İlçe Başkanı Ergün ALİBASA Katılım sağladılar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.
error: Uyarı: Korumalı içerik !!