MANŞETSİYASİ PARTİLER

VP Adana il başkanı Ahmet Suseven: “Murat Sancak yalnız değildir”

Vatan Partisi Adana İl Başkanı murat Susever Adanademirspor-Bşiktaş maçı sonrası glişmelerle ilgili yazılı bir açıklamada bulundu.

Susever’in açıklama metni :

Değerli Basın Emekçileri,
Saygıdeğer Adanalılar,
Yüce Türk Milleti,

Adana Demirspor-Beşiktaş maçından sonra Adana Demirspor Başkanı Sayın Murat Sancak, Futbol Federasyonu ve hakemler içindeki FETÖ yapılanmasına dikkat çekti. Maç sonrası Sayın Murat Sancak yaptığı açıklamada Federasyon Başkanımız Sayın Nihat Özdemir’e seslenerek, “ Hakemlerin içindeki FETÖ’cüleri temizleyin” çağrısını çok önemsiyoruz ve Adana Demirspor Başkanı Sayın Murat Sancak’ın yanındayız.

FETÖ’cü Hakan Şükür’ün söylediği sözler ise Sayın Murat Sancak’ın ne kadar doğru bir mücadele başlattığının kanıtı niteliğindedir. FETÖ’cü Hakan Şükür konuşmasında Sayın Murat Sancak ve vatanseverler için, “Hep aynı yolun yolcusu bunlar.” diyor. Evet, Sayın Murat Sancak ile yolumuz aynıdır. Yolumuz, FETÖ’yü Türkiye’nin bütün kurumlarından temizleme yoludur. Yolumuz, FETÖ’yü bitirme yoludur. Bu yolda Murat Sancak Başkanımızla omuz omuza mücadele ediyoruz. Başaracağız.

Türkiye’de FETÖ’nün hüküm sürdüğü zamanlar geride kalmıştır. Ancak FETÖ’nün bir dönem spor camiasının içerine ne denli etkili olduğunu unutmadık. Kimse, Amerika’nın kuklasını 15 Temmuz günü yendiğimizi ve ordumuzdan, emniyet güçlerimizden ve yargımızdan söküp attığımızı unutmamalıdır. Bu mücadele aynı kararlılıkla spor camiasında da verilmelidir. Türkiye’de kimse FETÖ’ye hiçbir yerde alan açmaz. Buna asla izin vermeyiz.

Adana vatanseverliğin kalesidir. Adana bir futbol şehridir; Adanaspor demek, Adana Demirspor demek Adana demektir. Adana Demirspor Başkanı Sayın Murat Sancak’ta vatanseverdir ve Türkiye için her şeyi yapmaya hazırdır. Sayın Murat Sancak’ın FETÖ’ye karşı açtığı mücadele bayrağını selamlıyoruz. FETÖ’ye karşı mücadelede bütün Adanalılar birliktedir. Bu nedenle FETÖ’ye karşı mücadelede Sayın Murat Sancak yalnız değildir.
Saygılarımızla.
Ahmet Suseven
Vatan Partisi Adana İl Başkanı

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Alert: Content is protected !!