Orta KuşakSOSYAL YAŞAM

Kocaispir, “Basına desteğimiz sürecek”

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret eden Başkan Kocaispir, “Birlik ve beraberliğiniz, daha güzel hizmetler için size güç ve enerji verecektir” dedi.

Yüreğir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir; Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına yeniden seçilen Cafer Esendemir ve Yönetim Kurulu’na “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette Yüreğir Belediye Başkanı M.Fatih Kocaispir; yeni yönetimi kutlayarak, Yüreğir Belediyesi olarak basına her zaman açık destek verdiklerin, bundan sonra da destek olmaya decam edeceklerini ifade etti.

Kocaispir; “ Öncelikle bizi misafir ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Her zamanki gibi keyifli ve neşeli bir ortam. Biz Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ne ne zaman gelsek, keyifli vakit geçiriyoruz. Bunda tabi ki; değerli büyüğümüz, ağabeyimiz, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanımız Cafer Esendemir’in naif ve nüktedan kişiliği hem de buradaki heyetin güzelliğinin payı var” dedi.

Başkan Kocaispir konuşmasında şu görüşlere yer verdi:

“Biz hakikaten Gazeteciler Cemiyeti ve onun bünyesinde faaliyet gösteren tüm gazeteci arkadaşların Adana’da mesleklerini keyifli güzel yapmasıyla ilgili belediye olarak, ben naçizane Fatih Kocaispir olarak, açık bir desteğimiz olduğunu, her zaman sizin hür iradenizle Adana’nın gündemini tayin etmeniz konusunda, bizim de irade sahibi olduğumuzu ifade etmek isterim. Tekrar göreve seçilmeniz konusunda sizi ve heyetinizi tebrik ediyorum.

Adana’da, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti gördüğüm ve takip ettiğim kadarıyla; gazeteci arkadaşlarımızın hakikaten iradelerinin rahatlığıyla destek verdikleri bir yapıya dönüştü.. Tek aday olarak katılmanızın da bunun neticesi olduğunu düşünüyorum.

Demek ki; Birlik ve beraberlik var. Bu birlik ve beraberlik ümit ediyorum ki; daha güzel hizmetler için size güç, kuvvet ve enerji verecektir. Bizim de basına desteğimiz devam edecek” dedi.

Kocaispir, “Yüreğir Belediyesi olarak bundan sonraki süreçte; geçmişte olduğu gibi, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin daha saygın, daha itibarlı, daha çok hizmet üretebilecek mekanizmalara sahip olması noktasında; gerekse de gazeteci arkadaşlarımızın, dostlarımızın, ağabeylerimizin mesleklerini daha güzel ve daha nitelikli icra edebilmeleri noktasında, var gücümüzle sizi savunmaya, sizin yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Burada bulunduğum için tekrar memnuniyetimi ifade etmek istiyorum. Çok kıymetli dostlar, arkadaşlar var. Büyüklerimiz var. Hakikaten güçlü bir yönetim oldu. İnanıyorum ki; bundan sonraki süreçte geçmişte olduğu gibi mesleğe, yani gazetecilik mesleğine insanların şeffaf, açık, nitelikli haber alma hakkını yürüten, bu görevi üstlenen, kamusal görev yapan arkadaşlarımızın haklarını savunmaya devam edeceğinize yürekten inanıyorum. Tekrar sizi tebrik ediyorum. Üstün başarılar diliyorum” diye konuştu.

ESENDEMİR; “DESTEĞİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ”

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir; ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Çukurova Gazeteciler Cemiyeti yıllardan beri özlemini çektiği bir sosyal tesise kavuştuysa bunda sizin de büyük bir emeğinizin olduğu gerçektir. Sizden ne zaman bir yardım talep ettiysek; her zaman yanımızda oldunuz. Çiçeğinden bahçe budamasına, demir aksamlarına her zaman sizden destek gördük. Ki; bu desteğinizin de bundan sona devam edeceğine inanıyoruz. Bizim için değerli bir belediye başkanımızsınız. Her şeyden önce bize verdiğiniz her sözü tutan bir kişisiniz. Ben teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarınızda size başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyarette ÇGC Yönetim Kurulu Üyeleri ile Yüreğir Belediyesi Basın Danışmanı Şehmus Baysal da hazır bulundu.

Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Alert: Content is protected !!