İsmail CENGİZZOR YAZI

BİAT YOKSA TERÖR VAR…

Oyların yüzde 87’ni alarak Putin’in tekrar seçilmesinden rahatsız olanlar;İrlanda İngiltere Başbakanını değiştiren güçler, terör saldırısıyla #Moskova’yı biata zorluyor. Bizi de zorluyorlar, direniyoruz. #İdlip’e hep dikkat çekmişimdir.
TÜRKİYE’NİN ZAMANA İHTİYACI VAR…
Küresel güçlerin ısrarlı biat davetine direnen Türkiye, küresel güç olma yolunda kararlı adımlarla ilerliyor. Karabağ, Katar, Suriye, Libya, Somali ve şimdi de Irak’taki gelişmeler; Rusya ve Çin ile iş birlikleri…
BM’de Afrika ve Türk-İslam dünyasının temsilcisi olma yolunda ilerleyen Türkiye’nin zamana ihtiyacı var.
DÜNYA, ARTIK ESKİ DÜNYA DEĞİL
Moskova’daki kanlı terör ile, nükleer rest çeken Putin’e evinde güvende değilsin; Türkiye’ye ise güvendiğin dağlar da güvenli değil mesajı verilmek isteniyor. Ancak Ankara ve Moskova’nın tepkisinin sert olacağını düşünüyorum. Dünya, artık eski dünya değil.
SALDIRGANLARIN KAYNAĞI İDLİP Mİ?
Rusya’daki cani terör saldırısını gerçekleştirenlerden biri 4 Mar’ta Türkiye’den #Moskova’ya geldiğini itiraf etmiş.Türkiye’ye ise İdlip üzerinden mi geçmiş acaba? Türkiye,“#İdlip kamburu”ndan ve “Irak hücreleri”nden kurtulmalı.
2018’den SONRA İSTİSNAİ TC VATANDAŞI YAPILAN İŞİD BAĞLANTILILAR TEMİZLENMELİ
İşid nensubu terörist 5400 dolar karşılığı bu işi yapar mı? Planlı kaçış planı olmaz mı? Ukrayna ve Türkiye’yi de bu kanlı eyleme bulaştırmaya çalışan canilerin taşeron ve salak oldukları ortada, özellikle seçilmişler.
İdlip bataklığı temizlenmeli
İstisnai TC vat. verilen İŞİD mensupları temizlenmeli, bunlara aracılık eden, İçişleri Bakanı’nı, Cumhurbaşkanı danışmanlarını yanlış yönlendiren yanlış bilgilendiren dernek yöneticileri tutuklanmalıdır.
Arkadaşlarınızla paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Alert: Content is protected !!